Wtorkowy przegląd rynków – AUDUSD, GBPUSD, NZDUSD

AUDUSD

Od ubiegłego piątku rynek porusza się w kanale wzrostowym tworzącym korektę względem wcześniejszych dynamicznych spadków. Warto zauważyć, że mimo iż w dalszym ciagu nie przetestowaliśmy od dołu (jako oporu) pokonanego w czwartek wsparcia 0.7461 zbiegającego się precyzyjnie z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego to już w okolicy mierzenia 38.2% pojawiła się reakcja podażowa. Jeżeli zatem rynek wybije dołem z kanału, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków.

GBPUSD

Na skutek dzisiejszych spadków rynek pokonał wsparcie w okolicy poziomu 1.2219. W dalszym ciągu poziom ten nie został jeszcze przetestowany od dołu (jako opór) i właśnie takiego re-testu moglibyśmy spodziewać się w najbliższym czasie. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż poziom ten bardzo precyzyjnie zbiega się z mierzeniami 38.2% korekty Fibonacciego z ostatniego ruchu oraz 61.8% z ostatniego (dzisiejszego) impulsu spadkowego a także z linią trendu spadkowego. Jeżeli w okolicy tej konfluencji oporów pojawi się reakcja podażowa, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków.

NZDUSD

To już kolejny dzień z rzędu kiedy obserwujemy dynamiczne spadki. Dziś rynek pokonał wsparcie w okolicy poziomu 0.6988 i jeżeli tylko w najbliższym czasie nie pojawi się reakcja popytowa, która mogłaby to wybicie zanegować, spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków nawet w okolice wsparcia 0.6870.

{źródło: comparic.pl}

Polecane artykuły

Programista, webmaster. Ma się za chuj wie kogo i chuj wie kim jest. Wiadomo, że bratem Pawła Kluski. Młody, zdolny, umie napierdalać stronki internetowe.